Huawei P20 Pro Türkiye’de Reviewed by Momizat on . HUAWEI, 26 Nisan akşamı Ferko Signature’da gerçekleşen lansmanla yeni akıllı telefonu P20 PRO’yu tanıttı.  Lansmanda, alanında uzman yedi ismin P20 Pro ile çekt HUAWEI, 26 Nisan akşamı Ferko Signature’da gerçekleşen lansmanla yeni akıllı telefonu P20 PRO’yu tanıttı.  Lansmanda, alanında uzman yedi ismin P20 Pro ile çekt Rating: 0
You Are Here: Home » HABERLER » DONANIM » Huawei P20 Pro Türkiye’de

Huawei P20 Pro Türkiye’de

HUAWEI, 26 Nisan akşamı Ferko Signature’da gerçekleşen lansmanla yeni akıllı telefonu P20 PRO’yu tanıttı.  Lansmanda, alanında uzman yedi ismin P20 Pro ile çektikleri fotoğraflar sergilendi. Sabine Rividi’nin küratörlüğünü yaptığı ve yedi ünlü ismi kapsayan fotoğraf galerisi, davetlilere unutulmaz bir deneyim yaşattı. Huawei P20 Pro ile fotoğraf galerisini oluşturan isimler arasında; Can Yalman,Charlotte Schmitz, Ertuğrul Ural,  DJ Kiwi, Kerem Balık, Kerimcan Ertuğ ve Tuvana Büyükçınar bulunuyor.

Herkes İçin Uzman Fotoğraf Deneyimi

Çığır açacak akıllı telefon deneyimini teknoloji ve sanatın birleşmesiyle tanıtan HUAWEI, P20 Pro serisi ile kullanıcıların profesyonel kalitede fotoğraf çekmesini çok kolay bir hale getiriyor. Fotoğraf galerisinde yer alan sanatçıların her biri, P20 Pro’nun farklı özelliklerini öne çıkaracak şekilde fotoğraf çekimleri yaptı.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Ülke Müdürü Seth Wang; “Yeni Huawei P20Pro ile fotoğrafçılık artık çok daha kolay. Yapay zeka ile 500’den fazla ortam ve obje tanımlama özelliği ile 19 farklı senaryo ve obje belirleniyor. Yine bu seride bulunan yapay zeka algoritmasını fotoğraf galerisinde istenilen fotoğrafın çok kısa bir sürede bulunmasına yardım edecek şekilde tasarladık. Bu fotoğraf galerisinde P20 Pro ile fotoğraf çeken yedi ünlü isim de ortaya çıkan sonuçtan son derece memnun kaldı. Bunu görmek gurur verici!”

Küratör Sabine Rividi ise HUAWEI’nin yeni akıllı telefonu hakkında: “HUAWEI P20 Pro ile çekilen fotoğrafların küratörlüğünü yapmak benim için çok heyecan vericiydi. İnanılmaz kalitede gelen fotoğraflar, beni şaşırtıcı derecede mutlu etti. Tüm fotoğraflar, bir profesyonelin çektiği fotoğraflarla aynı kalitede.

Hepsi doğru renklerle harmanlanan fotoğraflar hayatı ve duyguları da aktarıyor. Bu galeri, akıllı telefonların fotoğrafçılıkta çığır açan yeni bir döneme girdiğinin en iyi göstergesi ve HUAWEI de bu akımın lideri olarak karşımıza çıkıyor.” dedi.

HUAWEI, devrim niteliğindeki Leica üçlü kameraya sahip P20 Pro ile yapay zekanın tüm yeteneklerini kullanıcılarına sunuyor. Huawei P20 Pro; çığır açan üç lensli kamera teknolojisi ve gelişmiş yapay zekasının yanı sıra göz alıcı renklere de sahip.

Profesyonel fotoğrafçılarla aramızdaki boşluk kapanıyor!

P20 Pro, 19 farklı kategoride çekim yapmak için tüm uygun koşulları otomatik olarak sağlıyor. Bu kategoriler arasında kedi, yiyecek, grup, doğal renkler, yakın çekim, gece çekimi, metin, yeşillik, portre, köpek, havai fişek, mavi gökyüzü, çiçekler, sahne, belge, gün batımı, kar, şelale ve plaj bulunuyor. Yapay zeka fotoğraf çekimi için gerekli tüm ayarlamaları otomatik olarak yapıyor ve bu sayede tüketiciye sadece bu mükemmel fotoğraf deneyimini yaşamak kalıyor.

Şafak vaktinde ağaçta gördüğünüz nadir bir kuşun fotoğrafının ne kadar büyüleyeceği olacağını hayal edin! Cebinizdeki herhangi bir akıllı telefonla, bu güzel an yeşil zemin üzerinde küçük, renkli bir nokta olarak kaydedilecektir. Oysa, P20 Pro ile bunun için endişelenmenize gerek yok. Leica zoom objektif sistemi ile HUAWEI P20 Pro, 5X Hibrit zum yapabiliyor. Uzaktaki inanılmaz ayrıntıları yakalamak istediğinizde nesneyi yakınlaştırmanıza ve olağanüstü sonuçlar üretmenize de olanak tanıyor.

HUAWEI P20 Pro’da bulunan Gece Modu düşük ışıkta inanılmaz derecede net çekim yapmanızı sağlıyor. Tripod kullanmaya bile gerek kalmıyor. 24 MP’lik ön kamerasıyla her özçekim daha çarpıcı görünüyor. Ayrıca HUAWEI P20 Pro, yapay zeka odaklı 3D yüz modelleme teknolojisini kullanarak, yüz özelliklerinin kontürlerini takip ediyor ve en güzel özçekimler için ayarlama yapıyor. 3D Portrait Lighting özelliği ayrıca hızlı özçekimleri çarpıcı portrelere dönüştürmek için bir dizi stüdyo kalitesinde aydınlatma efekti sunuyor. Bununla birlikte P20 Pro, Super Slow Motion modu ile zemine sıçrayan su damlacıkları, frizbi yakalayan bir köpek veya patlayan bir balon gibi anların ayrıntılarını zahmetsizce kaydetmenizi de sağlıyor.

Huawei P20 Pro’nun Türkiye satış fiyatı 4999₺ olarak belirlendi.

About The Author

Chief Editor

Yayıncılık dünyasında 30 yılı geride bırakan Cem Kıvırcık, bilişim dünyasında gündemi izlemeye ve sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Kimi zaman yeni çıkan bir akıllı telefon, kimi zaman hayatımızı değiştirecek bir uzay teknolojisi haberi... Bilişim ve teknoloji gündemini onunla birlikte izleyeceksiniz.

Number of Entries : 573

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

© 2013 Powered By Cem Kıvırcık

Scroll to top