Babanız şarjsız kalmasın Reviewed by Momizat on . Sony, Babalar Günü’nde, sürekli hareket halinde olan babaların çok işine yarayacak bir hediye seçeneği sunuyor. 5,000 mAh’lik oldukça yüksek pil kapasitesine sa Sony, Babalar Günü’nde, sürekli hareket halinde olan babaların çok işine yarayacak bir hediye seçeneği sunuyor. 5,000 mAh’lik oldukça yüksek pil kapasitesine sa Rating: 0
You Are Here: Home » HABERLER » DONANIM » Babanız şarjsız kalmasın

Babanız şarjsız kalmasın

CP-F5L_B_01_xpscreenSony, Babalar Günü’nde, sürekli hareket halinde olan babaların çok işine yarayacak bir hediye seçeneği sunuyor. 5,000
mAh’lik oldukça yüksek pil kapasitesine sahip olan ultra ince CP-F5 taşınabilir USB şarj cihazları, sürekli bağlı kalma isteği ve ihtiyacını karşılayarak mobil zamanların vazgeçilmezi oluyor.

9,4 mm kalınlıkta ultra slim alüminyum gövde ile 5.000mAh gibi etkileyici bir pil kapasitesine sahip olan CP-F5, iki akıllı telefonu tam şarj edebilecek depolama yeteneğine sahip[1]. Sadece 156 gram ağırlığı ile çanta ya da ceplere fazla yük olmaması, taşınabilir USB şarj cihazını ofis dışında veya tatilde uzun bir gün geçirirken ideal hale getiriyor.

Sony’nin Lityum-iyon polimer teknolojisine dayanan yeni şarj cihazı, taşınabilir cihazların hızlı şarj edilmesine imkan veren 1,5A’lik yüksek çıkışa sahip olmanın yanı sıra 1.000 defa yeniden şarj edilebiliyor ve şarj edildikten 1 yıl sonra bile kapasitesinin yüzde 90’ını koruyor. CP-F5’in yeniden şarj edilmesi de oldukça zahmetsiz. Sadece AC adaptöre[2] veya bilgisayarınızın üzerindeki USB bağlantı noktasına takmak yeterli oluyor. LED göstergesi pil kapasitesini dikkat çekecek şekilde gösteriyor.

Gümüş, siyah, mavi, ve kırmızı1 renklerde temin edilebilen CP-F5 Taşınabilir USB Şarj Cihazı, paketinden çıkar çıkmaz kullanıma hazır. Bu sayede herhangi bir cihazın pili bitmek üzereyse, CP-F5’i satın alır almaz acil enerji ihtiyacını karşılamak mümkün oluyor.

About The Author

Number of Entries : 66

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

© 2013 Powered By Cem Kıvırcık

Scroll to top