MediaMarkt kadın buluşması Reviewed by Momizat on . MediaMarkt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında yoğun ilgi gören bir etkinlik düzenledi. Mediatrend ile Teknolojik Okur Buluşmaları etkinliğinde Mediatrend’in MediaMarkt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında yoğun ilgi gören bir etkinlik düzenledi. Mediatrend ile Teknolojik Okur Buluşmaları etkinliğinde Mediatrend’in Rating: 0
You Are Here: Home » HABERLER » DONANIM » MediaMarkt kadın buluşması

MediaMarkt kadın buluşması

MediaMarkt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında yoğun ilgi gören bir etkinlik düzenledi. Mediatrend ile Teknolojik Okur Buluşmaları etkinliğinde Mediatrend’in kadın yazarları ilham veren hikayelerini katılımcılarla paylaştı.

MediaMarkt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında önemli bir etkinliğe imza attı. 8 Mart Perşembe günü Forum İstanbul Alışveriş Merkezi MediaMarkt mağazasında düzenlenen Mediatrend ile Teknolojik Okur Buluşmaları adlı etkinlikte Mediatrend yazarları Duygu Sayıner ve Funda Güleç Yalçın katılımcılarla ilham veren hikayelerini paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Zeynep Aydoğan’ın sunuculuğunu yaptığı etkinlikte yazarların başarıya giden yolda yaşadıkları zorluklar ve engeller anlatılırken, kadınların başta sosyal ve ekonomik alanlar olmak üzere her alanda desteklenmesi gerektiğinin altı çizildi.

About The Author

Chief Editor

Yayıncılık dünyasında 30 yılı geride bırakan Cem Kıvırcık, bilişim dünyasında gündemi izlemeye ve sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Kimi zaman yeni çıkan bir akıllı telefon, kimi zaman hayatımızı değiştirecek bir uzay teknolojisi haberi... Bilişim ve teknoloji gündemini onunla birlikte izleyeceksiniz.

Number of Entries : 573

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

© 2013 Powered By Cem Kıvırcık

Scroll to top